Matrix-Ritim-Tedavisi Sertifika Sahipleri

 

Ankara Matrix Center Sertifika Programı 
Fzt. Serpil BİNİCİ
Fzt. Serkan TAŞ
Fzt. Zehra AYAZ
Fzt. Nilüfer UYANIK
Fzt. Aytül SAMUK
Dr. Ayşe Zeliha KAYA
Fzt. Zeynep ÇALIŞKAN
Fzt. Kevser YÜCETÜRK
Dr. Birkan SONAL TUR
Fzt. Özden Fatma SAKA
Fzt. Erkan ÖZYILMAZ
Fzt. Coşar BAYAZIT
Dr. Kadir ABAYLI
Fzt. Özlem YILMAZ
Antr. İrem ÖZDEMİR
Fzt. Ergun KAYIRAN
Doç. Dr. Levent Ertuğrul İNAN
Fzt. Murat MUMCU

Algoloji Ağrı Bilim Merkezi
Kızılay / Ankara

Gazi Üniversitesi Algoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Avni BABACAN

Ankara Demirspor Kulübü
Msr. Doğan ŞAHİN

Antalya Üniversitesi
Fzt. Mukaddes DORAK

Acıbadem fulya Hastanesi
Fzt. Aycan GÜÇLÜ
Fzt. Gülsen ERSÖZLÜ
Fzt. İlhan ER

Balçova Termal Fizik Tedavi Oteli-İzmir
Fzt. Banu BORA ÖZGÜLCÜLER
Fzt. Gonca ÇETİN 

Bugsaş Spor
Dr. Bahadır CAN

Yakup DOĞAN
Osman DOĞRU


BJK Spor Kulübü-İstanbul
Fzt. İlbilge CEBECİ YILMAZ
Fzt. Mesut SELAMİ
Msr. İbrahim ELDEK

Çizmelioğlu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi-Erzurum
Fzt. Eyüp ARTAÇ

Dokuz Eylül Üniversitesi-İzmir
Dr. Fzt. Didem KARADİBAK
Uzm. Fzt. Hayriye KUL KARAALİ
Dr. Fzt. Duygu ILGIN
Fzt. Görkem DİZDAR
Fzt. Selda ASLAN

Diş Hekimi-Ankara
Dt. İnci AKLAN 

Etimesgut Askeri Hastanesi-Ankara
Fzt. Önal İNCEBAY

Fizyonorm Fizyoterapi & Nörolojik Ortopedik Rehabilitasyon Merkezi
Nişantaşı-İstanbul

Doç.Dr. Cenan ÇAĞLAR
Dr. Fzt. Hülya ŞİŞLİ
Fzt. Mustafa SEÇME
Fzt. Avni CÖMERT

Fizyotem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi-Trabzon
Fzt. Sinan NAS

Gençlerbirliği Spor Kulübü-Ankara
Fzt. Mehmet ŞEN
Msr. Yunus Emre YÜCEL
Msr. Mehmet CAN
Msr. Hakan GÖKBULUT

Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi
Fzt. İlknur ASLAN

Hilton Sağlık Kulübü-Ankara
Msr. Erkan AKTAŞ

Hacettepe Üniversitesi-Ankara
Prof. Dr. Filiz CAN

Prof. Dr. Nuray KIRDI
Fzt. Kezban BAYRAMLAR
Fzt. Semra TOPUZ
Fzt. Yeliz ÖZÇELİK
Fzt. Sema SAVCI
Fzt. Hülya ARIKAN
Fzt. Deniz İNAL İNCE
Fzt. Nezire KÖSE
Fzt. Serap KAYA
Fzt. Türkan AKBAYRAK
Fzt. Gürsoy COŞKUN
Fzt. Hülya YÜCEL
Fzt. Çiğdem AYHAN
Fzt. Zafer ERDEN
Fzt. Seyit ÇITAKER
Fzt. İlke KESER
Fzt. Songül ATASAVUN
Fzt. Sevil BİLGİN
Fzt. Arzu GÜÇLÜ GÜNDÜZ
Fzt. Gizem İrem GÜVENDİK
Fzt. Meral Boşnak GÜÇLÜ
Fzt. Hande GÜNEY
Fzt. İpek ALEMDAROĞLU
Fzt. Naciye Vardar YAĞLI

İlk Yöntem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi-Hatay
Fzt. Salih DEMİROĞLU
Fzt. Yeliz DEMİROĞLU

Abant İzzet Baysal Üniversitesi
Yrd.Doç. Dr. Ayşe Neriman NARİN

İstanbul Üniversitesi Çapa Spor Hekimliği
Dr. Şensu DİNÇER
Dr. Şefika KIZILTOPRAK
Dr. Sevtün ALGAN
Fzt. Gamze FİLİZ
 

Manisa Spor Kulübü-Manisa
Fzt. Orhan Ersan MESCİGİL

Marmara Üniversitesi-İstanbul
Fzt. Nilüfer KABLAN
Fzt. Bahar ÖZGÜL

Özdeşifa Bireysel Gelişim-İzmir
Aytuğ İZAT 

Pamukkale Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksek Okulu-Denizli
Doç. Dr. Ummuhan BAŞ ASLAN
Fzt. Ayşenur OYMAK SOYSAL

Türk Silahlı Kuvvetleri Spor Okulu-Ankara
Fzt. Mehmet Ali İNCİ

Türk Silahlı Kuvvetler Rehabilitasyon Merkezi-Ankara
Fzt. Seda ULUSOY
Fzt. Özgü İNAL
Fzt. Yasemin BOLAKAR
Fzt. EmireKILIÇ
Fzt. Suna ÖZDEN
Fzt. Nurettin ALHAN
Fzt. Sevgin KAÇAR
Fzt. Ayten ÖZDEMİR
Fzt. Gülseren İŞCAN
Fzt. Esin BULUT
Fzt. Kenan TAN
Fzt. İnci YENER
Fzt. Fatih ARSLAN
Fzt. Selda BAŞAR
Fzt. Meral TURGUT
Fzt. Hatice GENÇOĞLU
Fzt. Gülsen MAMAŞ
Fzt. Emire KILIÇ
Fzt. Mustafa GÖNÜL 
Fzt. Hasibe ÖZCAN
Fzt. Serpil ÇİÇEK
Fzt. Ayla İLHAN
Fzt. Gürdal KARAKAYALI
Fzt. Fatih TOK
Fzt. Cemalettin ÇELİK
Fzt. Halim Emre YAŞAR
Fzt. Mehmet ÖZKESKİN

Yeni Doğuş Bilişsel ve Bedensel Engelli Çocuklar Özel Rehabilitasyon Merkezi 
Gaziosmanpaşa-Ankara

Baş Fzt. Funda ÖZKAZANÇ
Gnl. Supervisör Fzt. Selda ULUCAK
Gnl. Supervisör Fzt. Aylin ÖZTÜRK
Gnl. Supervisör Fzt. Nilgün KÜRKÇÜOĞLU TEKİN
Gnl. Supervisör Fzt. Nalan ÇANKAYA
Gnl. Supervisör Fzt. Şerife ÇULHACI
Supervisör Fzt. Evren ALPARSLAN
Supervisör Fzt. Elif MURTAZ
Fzt. Ahmet Can ERCAN
Fzt. İpek KAHRAMAN
Fzt. Bengüsu BAYRAK
Fzt. Esra KORKMAZ
Fzt. Cansu ÜNAL

Yeni Doğuş Bilişsel ve Bedensel Engelli Çocuklar Özel Rehabilitasyon Merkezi 
Kadıköy-İstanbul

Baş Fzt. Süheyla BOLAT
Gnl. Supervisör Fzt. Elif SANCAKTAR
Gnl. Supervisör Fzt. Nurten YAĞCIOĞLU
Supervisör Fzt. Hande GÖKSU ÇOBAN

6.25 Fizik Tedavi-Rehabilitasyon & Spor Sakatlıkları Tedavi Merkezi-İstanbul
Fzt. Murat ŞAHİNOĞLU
Uzm. Fzt. Cem TÜRKEL
Fzt. Serdal TÜRKER
Uzm.Fzt. Nilgün TÜRKEL
Fzt. Ayhan CANIMOĞLU
Fzt. Buğra BEŞİROĞLU
Fzt. Umut BEYCAN

Galatasaray Futbol Kulübü-İstanbul
Fzt. Burak KOCA

Algı Terapi Merkezi-İzmir
Fzt. Görkem DİZDAR
Fzt. Melek RAMOĞLU
Fzt. Sevda ÖZTÜRK

Özel Uzunköprü Elele Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Edirne
Fzt. Hamit KARA

Pleon Sportivo-İstanbul
Msz. Meryem AYDIN

Dumlupınar Üniversitesi-Kütahya
Doç.Dr. Ferruh TAŞPINAR
Fzt. Hasan Hüseyin SELBİ
Fzt. Yavuz Emre ERDOĞAN

İsuda Uyumlanma Merkezi
Ses Müh. Su SOMUNCUOĞLU
Emir Tarkan ASAAD
Koray OCAKLILAR

The Life Co Bodrum 
Msz. Hülya AYGÜN
Msr. Mesut ÇAKIR

The Life Co Antalya 
Msr. İrfan 

Erke Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi-İzmir
Fzt. Melek RAMOĞLU
Fzt. Alican ULU
Fzt. Hilal AKMEŞE
Fzt. Serkan KURT
Fzt. Yasemin ARI

 

İzmir 2. kademe Eğitim Programı 
Fzt. Melek RAMOĞLU
Fzt. Alican ULU
Fzt. Hilal AKMEŞE
Fzt. Serkan KURT
Fzt. Yasemin ARI

Fzt. Gülsün AVCI
Fzt. Alper KOÇAK
Fzt. Elmas Kılıç TARANLAR
Fzt. Beray KELEŞOĞLU
Msr. Serkan AVCI
Susan SABUNCUGİL
Dilek NADAS
Aytuğ İZAT
 

 

 

 
<< Geri Dön