Yasal Uyarı
MaRhy The Systems Gmbh & Co. KG.’nin ürünü olan “Matriks Ritim Tedavisi Aleti”ni (Matrixmobil®) Türkiye’de satmaya ve Türkiye’de “Matrix Ritim Tedavi Kullanım Sertifikası” vermeye;  MaRhy The Systems Gmbh & Co. KG.’nin Genel Distribütörü olan Enermed Özel Sağlık Hizmetleri yetkilidir.
 
Tedavi ve bilgi için lütfen sitemizde yer alan “Matrix Ritim Tedavisi Uygulayan Merkezler” bölümüne ve sitemizdeki diğer ilgili bölümlere bakınız ya da telefonla bilgi alınız.
                                                                                                                                       
www.matrixcenterturkiye.com isimli sitemizde, ana sayfada, diğer sayfalarda ve eklentilerde bulunan yazılım ve tasarımların her hakkı Enermed Özel Sağlık Hizmetleri’ne aittir. Sitenin sayfalarının tasarımında ve veri tabanı oluşturulmasında kullanılan yazılımın, ticari ve/veya sair amaçlarla kopyalanması ve/veya kullanılması kesinlikle yasaktır.
 
Bu sitede yer alan yazı, makale, röportaj, doküman, fotoğraf, resim ya da diğer fikir ürünleri ile her türlü malzemelerin, tüm görsellerin ve sair unsurların her hakkı Dizem Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti.’ne aittir ve bunlar, hiçbir surette diğer bir internet sitesinde ya da bir başka yazılı veya görsel dokümanda veya başka bir mecrada yayınlanamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz ya da dağıtılamaz. İnternet sitemize, sitemiz sayfalarına, eklentilere ve/veya sayılan unsurlara, Enermed Özel Sağlık Hizmetleri’nden izin alınmaksızın, başka bir internet ya da paylaşım sitesinden link vermek kesinlikle yasaktır.
 
Bu sitede yer alan yazı, makale, röportaj, doküman, fotoğraf, resim ya da diğer fikir ürünleri ile her türlü malzemeler, tüm görseller ve sair unsurlar, Enermed Özel Sağlık Hizmetleri’nden yazılı izin alınmak suretiyle ve Enermed Özel Sağlık Hizmetleri’nin belirleyeceği sınırlar, şartlar, kapsam ve süre dâhilinde, sadece tanıtım amaçlı olarak ve kaynak gösterilerek kullanılabilir.
 
<< Geri Dön